Analityk zagrożeń

W VirusLabie śledzimy i zwalczamy poczynania hackerów z całego świata oraz, posługując się inżynierią wsteczną, odkrywamy złośliwe procedury zaszyte w kodzie wirusów. Choć ofiarą cybernetycznych ataków padają głównie użytkownicy platformy Windows, poświęcamy uwagę także użytkownikom systemów Mac, Linux i Android.

Obecnie do VirusLabu szukamy:

Malware Analyst


Pokaż, że cię na to stać

Jeśli chcesz zostać członkiem zespołu, który każdego dnia stawia czoła globalnym cybernetycznym zagrożeniom, znajdź hasła ukryte w programie CrackMe i pokaż nam, na co cię stać.


Od czego zacząć?

  1. Program został skonstruowany w taki sposób, aby sprawdzić Twoje umiejętności z zakresu inżynierii wstecznej, które możesz wykorzystać na powyższych stanowiskach.
  2. Dokonaj analizy programu i znajdź trzy hasła.
    Crackme może zawierać ukryte pliki, teksty, zadania warunkowe, ochronę przed debuggerami i inne przeszkody, które mogą utrudnić rozwiązanie zadania.
  3. Wyślij swoją analizę na adres: crackme@eset.com
    Nie załamuj się, jeśli nie uda ci się pokonać wszystkich przeszkód i odkryć haseł. Nawet, jeśli nie ukończyłeś zadania, wyślij nam swoją analizę. Dzięki temu będziemy mogli poznać twój sposób myślenia, dowiedzieć się więcej o tobie i twoich umiejętnościach.

Powrót